Borderlands 2 Spolszczenie

Spolszczenie do Borderlands 2

Borderlands 2 spolszczenie to role-playing działania pierwszej osobie strzelanka wideo opracowany przez Gearbox Software i wydana przez 2K Games. Jest to druga gra z serii Borderlands i sequel do 2009 roku na Kresach. Gra została wydana dla systemu Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360 oraz OS X w dniu 18 września 2012. Został on przeniesiony na PlayStation Vita w dniu 13 maja 2014 roku, a wydany dla systemu Linux na 30 września 2014 roku.

borderlands 2 spolszczeniespolszczenie Borderlands 2spolszczenie do borderlands 2

Podobnie jak w pierwszej części gry, spolszczenie do Borderlands 2 pozwala graczom ukończyć kampanię składającą się z centralnych zadań i ewentualnych ubocznych misji jako jeden z czterech poszukiwaczy skarbów “Vault Hunters”, na planecie Pandora. Najważniejsze cechy rozgrywki z oryginalnej gry, takie jak rozgrywki współpracy kampanii on-line; losowo generowany łup, takie jak broń i tarcze; oraz elementy do budowy charakter powszechnie spotykane w RPG gry wideo są w Borderlands 2.

Gra otrzymała uznanie krytyków i okazał się sukcesem komercyjnym. DLC do gry został wydany wraz z nowymi postaciami i fabułą. The Game of the Year Edition gry została wydana w dniu 8 października 2013 roku w Stanach Zjednoczonych i 11 października na arenie spolszczenie Borderlands 2 międzynarodowej, w tym wszystkich poprzednich pobrania i uaktualnić pakiety oprócz nowej kampanii. [4] [5] [6] Wersja na PlayStation Vita została wydana w maju 2014 roku i został opracowany przez żelazną Galaxy Studios we współpracy z przekładnią. [7] PlayStation 4 i Xbox One porty Borderlands 2 i jego DLC zostały wydane jako część Borderlands: przystojny kolekcja na 24 marca 2015 roku [8] Borderlands 2 sprzedał ponad 13 milionów egzemplarzy, co czyni go najlepiej sprzedającym się tytuł za 2k.

Borderlands 2 spolszczenie – pobierz

borderlands 2 spolszczenie

________________

spolszczenie do stardew valley: stardew valley spolszczenie

facebook: https://www.facebook.com/spolszczeniepobierz/

youtube: https://www.youtube.com/channel/UCsIpoJMDiKL_0zQwB6zlgOQ

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s