Ryse: Son of Rome Spolszczenie

Spolszczenie do Ryse Son of Rome

Ryse Son of Rome spolszczenie jest w trzeciej osobie action-adventure Hack and slash gry wideo opracowany przez Crytek i wydana przez Microsoft Studios. Został wydany w dniu 22 listopada 2013 roku jako tytuł na platformy Xbox One, a została wydana w dniu 10 października 2014 roku dla systemu Microsoft Windows przez Crytek i Deep Silver.

ryse son of rome spolszczenie

Ustaw w alternatywnej wersji Rzymu, Ryse o życiu rzymskiego setnika Marius Titus jak on staje się jednym z liderów w rzymskiego legionu. Rozgrywka toczy się wokół Marius użyciu miecza do ataku wrogów i chronić odchylić ataków. Wykonanie sekwencje są biorące udział w grze, które są szybkie w czasie imprez, które służą jako rozszerzenie do walki. walki w grze kładzie nacisk na “flow”, terminu odnoszącego się do zdolności gracza, aby przejść do walki z innym wrogiem po pokonaniu wroga z kilkoma ograniczeniami pomiędzy. Gra oferuje tryb multiplayer, w ramach współpracy, które zadania graczy do walki z falami wrogów w mapach, które zmieniają się dynamicznie.

prac nad grą rozpoczęły się w roku 2006. Spolszczenie Ryse Son of Rome Początkowo ustalono być first-person Kinect tylko tytuł dla konsoli Xbox 360. Jednak zespół później popełnił trzy nowe prototypy, a przeprojektowany, aby stać się w trzeciej osobie Hack and slash gra z Kinect obsługujących zmniejszoną rolę. Rozwój gry początkowo obsługiwane przez Crytek Budapesztu, ale później został przeniesiony do siedziby Crytek we Frankfurcie w Niemczech. Objawia się jako Codename: Królestwo na Electronic Entertainment Expo 2010, gra została przywrócona jako Ryse: Son of Rome na E3 2013.

spolszczenie ryse son of rome

Spolszczenie do Ryse Son of Rome otrzymał mieszane krytyczną reakcję recenzentów po uruchomieniu, jest chwalony za swoje wizualizacje, historii i produkcji wysokiej wartości, ale krytykowane za jego powtarzalnego i proste gry. Cevat Yerli, prezes firmy Crytek, dodał, że nie był zadowolony ze sprzedaży gry. Po uruchomieniu, gra została wsparta kilkoma multiplayer koncentruje zawartości do pobrania, ale pierwotnie planowano Wyzwanie Editor został odwołany.

Pobierz Ryse son of rome spolszczenie

Mirror #1:

ryse son of rome spolszczenie

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s