Undertale – Spolszczenie

Spolszczenie do Undertale

Undertale Spolszczenie owo innowacyjna rozrywka cRPG podana w old-schoolowej oprawie, przypominającej gry z kultowych czasów komputerów ośmio bitowych. Nawiązująca aż do niewątpliwie słynnej serii Nintendo Earthbound (znanej w Japonii jak Mother) gra, została zrobiona dzięki Toby’ja Foxa a wsparta nadzwyczaj udaną kampanią na Kickstarterze.

undertale spolszczenie

Gameplay gry undertale spolszczenie nie odbiega w zasadzie nazbyt od chwili typowego schematu cRPG. Co do jednego spośród naszą bohaterką eksplorujemy Błękitna planeta, wchodząc w interakcję z napotykanymi postaciami a zyskujemy punkty doświadczenia. Tym, co wyróżnia Undertale z podobnych gier jest ciekawa awantura, wciągające zagadki a niekonwencjonalny architektura walki. Każdorazowo, jak stajemy gała w oko z wrogiem, mamy nieco dyspozycja działania. Spolszczenie do Undertale jest świetnym wyborem dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Obwoluta gry jest old-schoolowa a nader oszczędna. Operuje niewielką paletą barw, przypominając produkcje spośród 8-bitowych komputerów Atari i Commodore 64, co ani chybi było celowym zabiegiem autora. Na uwagę zasługuje droga dla pieszych dźwiękowa, będąca dziełem samego Toby’ja Foxa.

Każdorazowo, jak stajemy gała w oko spośród wrogiem, mamy nieco dyspozycja działania. Możemy przyjąć do pracy się w bezpośrednią walkę, zrealizowaną w ciągu pomocą zręcznościowych minimalny-gierek, albo przyczyniać się na jego agresywne podejście np. komplementem a cofnąć się bezpośredniego starcia. Nie dobędziemy co prawdziwość kolejnych punktów doświadczenia, acz unikniemy niektórych trudniejszych walk..

spolszczenie do undertale

spolszczenie undertale

Pobierz Undertale Spolszczenie

Mirror #1:

Undertale spolszczenie

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s