Banished Spolszczenie

Spolszczenie do Banished

Rozpoczynając zabawę w Banished spolszczenie gracz obejmuje komenda ponad niewielką grupą ludzi wypędzonych ze swojego rodzimego miasta. Po długiej podróży po niezbadanych krainach znajdują oni finalnie lokalizacja odpowiednie aż do osiedlenia. Jedynym ich majątkiem są ubrania a nieco wozów spośród podstawowymi surowcami. Naszym pierwszym zadaniem jest zadbanie, aby ta mała ludność utrzymała się blisko życiu.

banishedss1

Ażeby dochrapać się te wszystkie cele nakazujemy podwładnym pochwycić się łowiectwem, zbieractwem, i dalej dodatkowo rolnictwem a handlem.Spolszczenie do Banished i mechanizmy rozgrywki w Banished są daleko w wyższym stopniu bezwzględne aniżeli owo, co oferuje gros gier tego typu. Dzieło wirtualnego wodza nie powinno się aż do łatwych i każda zła orzeczenie być może przyczynić się do masowych zgonów. Głównie wielkim zagrożeniem są mroźne zimy.

Ażeby je dochować się konieczne jest uszycie ciepłych ubrań, wybudowanie odpowiednich domów a konferencja drewna na paliwo. Ambaras w tym, iż masowa ścinanie lasów błyskawicznie spowoduje obniżenie populacji zamieszkującej jej zwierzyny, co negatywnie wpłynie na efektywność myśliwych. Zbytnia awans działalności rybaków doprowadzi aż do wymarcia ryb w rzekach a stawach. Spolszczenie Banished zrobiono z myślą o graczach bez dobrej znajomości języka angielskiego

Głównym surowcem w Banished są sami osadnicy. Co do jednego spośród upływem czasu będą oni dorastali, płodzili progenitura a umierali ze starości. Naszym zadaniem jak wodza jest zadbanie o zaspokajanie ich potrzeb. Musimy odkryć odpowiednią równowagę pomiędzy realizacją tego obowiązku, i ryzykiem, jakie niesie użytkowanie wszystkich surowców.

banishedss2

banishedss3

Pobierz Banished Spolszczenie

#mirror 1

banished spolszczenie

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s