The Walking Dead – A New Frontier Spolszczenie

Spolszczenie do The Walking Dead A New Frontier

Trzecia pełnoprawna seria popularnego cyklu epizodycznych gier przygodowych, bazujących na kultowej komiksowo-filmowej marce The Walking Dead. Pod względem mechaniki, the walking dead a new frontier spolszczenie gra nie odbiega od rozwiązań znanych z poprzednich odsłon serii, kładąc ponownie szczególny nacisk na konieczność częstego dokonywania wyborów moralnych, będących głównym czynnikiem kształtującym fabułę. Nowością w kwestii technicznej jest system przenoszenia zapisów stanu gry między platformami.

tellatale2

W temacie mechaniki gra korzysta ze sprawdzonych rozwiązań, znanych nie tylko z serii The Walking Dead, ale także większości epizodycznych przygodówek studia Telltale Games. Rozgrywka opiera się więc na eksploracji i licznych rozmowach z postaciami niezależnymi, jednak w odróżnieniu od typowych przedstawicieli gatunku nie znajdziemy tu klasycznych zagadek logicznych. Zamiast tego, szczególny nacisk po raz kolejny położono na konieczność częstego dokonywania wyborów moralnych, które są głównym czynnikiem kształtującym fabułę gry. Całość jak zwykle uzupełniają okazjonalne sekwencje zręcznościowe. Paczka zawiera spolszczenie do the walking dead new frontier

Pod względem oprawy wydany na platformie PC Windows The Walking Dead: A New Frontier nie odbiega specjalnie od poziomu oraz stylu poprzednich odsłon serii. Na potrzeby gry opracowano jednak całkiem nowy system przenoszenia zapisów gry, pozwalający na ich transfer pomiędzy różnymi platformami sprzętowymi. Dzięki tej opcji, w przypadku zmiany konsoli czy przesiadki na urządzenia mobilne nie spolszczenie do the walking dead a new frontier musimy już przechodzić gry ponownie, lecz możemy kontynuować zabawę od miejsca, w którym zakończyliśmy ją na innym urządzeniu. Rozwiązanie to nabiera też szczególnego znaczenia w obliczu faktu, że The Walking Dead: Season Three oferuje unikalną i niespotykaną wcześniej możliwość zaimportowania zapisów oraz kontynuacji wątków fabularnych zapoczątkowanych w sezonie drugim.

telltale1

telltale3

Proces instalacji spolszczenia do The Walking Dead New Frontier:

  1.  Pobierz i wypakuj spolszczenie (link poniżej),
  2. Przejdź do folderu z zainstalowaną grą (zazwyczaj jest to folder C:\Program Files\nazwa_gry)
  3. Wcześniej wypakowane pliki podmień z istniejącymi już w głównym folderze z grą.
  4. Jeśli nie chcesz np. polskiego dubbingu, po prostu nie podmieniaj plików dźwiękowych.
  5. To tyle! Możesz już grać całkowicie po polsku🙂

The Walking Dead New Frontier Spolszczenie

twd_new_frontier.rar

download.button-1

Napisy: Tak | Dubbing: Nie | Rozmiar: 12.4 Mb | Platforma: PC

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s